KARIÉRA V PACKWAY

Brand manažer

Oddělení: Marketingové oddělení
Typ zaměstnání: plný úvazek
Nástup: ihned
Místo výkonu: Dělnická  390, 533 01 Pardubice

Nabízíme komplexní služby v oblasti zásilkového obchodu a e-commerce. Jsme provozovateli řady vlastních e-shopů unikátních značek a rozdílného sortimentu. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti zásilkového obchodu a online byznysu známe potřeby a přání zákazníků.

Popis pozice:

  • Vedení brand marketingu naší nejdůležitější značky.
  • Tvorba plánů a odpovědnost za obchodní výsledky.
  • Návrhy a exekuce marketingových kampaní ve spolupráci s externí ag.
  • Vedení online i offline kampaní, promo akce, newslettery, katalogy.
  • Vyhodnocování prodejnosti sortimentu.
  • Obsahová správa webu ve spolupráci s externí ag.
  • Denní komunikace se zahraničním partnerem.

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání - obchodní nebo marketingový obor.

  • Min. 5 let zkušeností na pozici marketingového nebo brand manažera.

  • Přehled v marketingových trendech a v oblasti e-commerce.

  • Zkušenost z oblasti zásilkového prodeje, zkušenost se starší cílovou sk. vítána.

  • Zkušenost s výrobou tištěných katalogů a letáků vítána.

  • Schopnost samostatně vytvářet marketingové plány, vyhodnocovat a reportovat.

  • Práce s daty a produkty, dobrá znalost práce s Excel.

  • NJ nebo AJ na pokročilé úrovni, denní využití.

  • Nové nápady, přístupy a řešení.

  • MS Office – pokročilá znalost

Na oplátku nabízíme:

  • Velmi dobré platové podmínky s prémiovou složkou

  • Variabilní odměny a benefity v návaznosti na výsledky

  • Mobilní telefon, notebook

  • Benefitní systém nabízející flexibilitu při výběru benefitů dle Vaší preference

  • Firemní kantýna

  • Zaměstnanecké akce

Benefity

penzijní připojištění, životní pojištění, po roce - benefitní karta

Dovolená

po roce - 25 dnů dovolené

Stravování

dotované stravování ve firemní kantýně

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět pomocího kontaktního formuláře níže. Asistentka si s v vámi sjedná termín pohovoru nebo zodpoví vaše případné dotazy.

Vaše kontaktní údaje budou použity VÝHRADNĚ pro kontakt za účelem výběru pro tuto pozici. Žádné spamy.