NAŠE ZNAČKY

Magnet 3P

Nevšední inspirace pro váš domov, zahradu a zdraví.

  • Dekorace do domácnosti
  • Oblečení a doplňky
  • Péče o tělo
  • Vše pro vaření a pečení
  • Řada promo akcí, her a dárků pro zákazníky

Co je MAGNET 3P

Magnet 3P je zásilkový obchod s dlouholetou tradicí. Najdete u nás širokou nabídku praktických a dekorativních produktů a šikovných vychytávek pro domov i zahradu. To vše za skvělé ceny.

V širokém sortimentu zásilkového obchodu Magnet 3P najdete nejen krásné dekorace, potřeby pro domácnost a šikovné pomocníky pro údržbu vaší zahrady, ale i produkty pro krásu a zdraví. Pokud se často pohybujete v kuchyni, díky praktickým výrobkům z naší nabídky pro vás bude vaření zábavou a relaxací a navíc si usnadníte práci v kuchyni jednou provždy. A abyste měli svůj domov jako ze škatulky, vsaďte na úklidové prostředky z Magnet 3P i další potřeby, které denně využijete.

Nebudete-li z jakéhokoli důvodu s vybraným zbožím 100% spokojeni a vrátíte-li ho zpět do 14 dnů od jeho doručení, zboží vám vyměníme nebo vrátíme zpět peníze. Zboží nám doručte zpět s vyplněným reklamační listem. Nově nabízíme také možnost prodloužené záruky vrácení zboží na dobu 100 dní od převzetí zboží. Cena za tuto službu je pouze 49 Kč.

Petr Wagnerjednatel společnosti PackWay s. r. o.