NAŠE ZNAČKY

Magnet 3Pagen

Nevšední inspirace pro váš domov, zahradu a zdraví.

  • Dekorace do domácnosti
  • Oblečení a doplňky
  • Péče o tělo
  • Vše pro vaření a pečení
  • Řada promo akcí, her a dárků pro zákazníky

Co je MAGNET 3PAGEN

Magnet 3Pagen je zásilkový obchod s dlouholetou tradicí. Najdete u nás širokou nabídku praktických a dekorativních produktů a šikovných vychytávek pro domov i zahradu. To vše za skvělé ceny.

V širokém sortimentu zásilkového obchodu Magnet 3Pagen najdete nejen krásné dekorace, potřeby pro domácnost a šikovné pomocníky pro údržbu vaší zahrady, ale i produkty pro krásu a zdraví. Pokud se často pohybujete v kuchyni, díky praktickým výrobkům z naší nabídky pro vás bude vaření zábavou a relaxací a navíc si usnadníte práci v kuchyni jednou provždy. A abyste měli svůj domov jako ze škatulky, vsaďte na úklidové prostředky z Magnet 3Pagen i další potřeby, které denně využijete.

Nebudete-li z jakéhokoli důvodu s vybraným zbožím 100% spokojeni a vrátíte-li ho zpět do 30 dnů od jeho doručení, zboží vám vyměníme nebo vrátíme zpět peníze. Zboží nám doručte zpět s vyplněným reklamační listem. V případě, že ve lhůtě 14 dnů vracíte zpět všechno objednané zboží a požadujete vrácení peněz, uhradíme vám i náklady na poštovné a balné účtované ve vaší objednávce.

Petr Wagnerředitel společnosti PackWay s. r. o.