KOMPLETAČNÍ PRÁCE

Od součástky
k výrobku

Nemáte dostatek zaměstnanců pro kompletaci Vašich výrobků? Nechcete řešit produktivitu a efektivitu práce? My se o to postaráme za vás!

Zkompletujeme vaše výrobky:

KVALITNĚ

Garantujeme kvalitu provedené práce. Klademe důraz na kompetentnost zaměstnanců a výstupní kontrolu.

EKONOMICKY

Věnujte se důležitým obchodním věcem, produktivitu a efektivitu práce pohlídáme za vás.

OD A DO Z

O vše se postaráme, díly převezmeme, zkompletujeme v hotové výrobky, zabalíme a předáme přepravci.

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Freudenberg Home and Cleaning Solutions  s.r.o.

Problém

V polovině roku 2017 jsme byli osloveni společností Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o. za účelem pronájmu skladovací plochy pro své kompletační aktivity. Se společností Freudenberg jsme se domluvili na podmínkách pronájmu, provedli drobné stavební práce a úpravy za účelem přípravy vhodné plochy pro kompletaci a v srpnu roku 2017 předali pronajatou plochu společnosti Freudenberg k užívání pro jejich kompletační činnost. V listopadu roku 2017 jsme začali vyjednávat o rozšíření spolupráce právě o onu kompletační činnost. Společnost Freudenberg hledala silného a zkušeného partnera, který dokáže efektivně zajistit pracovní sílu dle objemu práce a korigovat práci takovým způsobem, aby docházelo k dosažení maximální produktivity a efektivity práce. Cílem bylo tedy umět flexibilně reagovat na různé objemy práce v různých dnech, ale umět práci řídit a přerozdělovat takovým způsobem, aby nedocházelo ke ztrátě produktivity.

Řešení

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s využíváním brigádníků či sezónních pracovníků, umíme efektivně zareagovat na vyšší objemy práce v sezóně, umíme dohlížet na efektivní rozdělení práce a maximální využití brigádních pracovníků. Společnosti Freudenberg jsme nabídli komplexní péči o část jejich kompletační činnosti, která probíhá v našich prostorách – montáže a balení dvou typů mycích mopů značky VILEDA.  Kromě montáže a balení zajišťujeme servis strojů určených ke kompletaci, nákup spotřebního materiálu, vykládky vstupního materiálu, skladování vstupního materiálů, nakládky hotových výrobků a provádění fyzických inventur 1x měsíčně. Tato spolupráce probíhá od února 2018, v tuto chvíli ke spokojenosti obou stran.

Se společností PackWay s.r.o. spolupracujeme od roku 2016. Víme, že je zde o naše zákazníky dobře postaráno, a i z toho důvodu byl náš vstup na český trh velmi úspěšný.

Marie Ayllonmanažer mezinárodních trhů, Atlas for Men, Francie

Společnost PackWay s.r.o. pro nás v České republice zajišťuje zákaznický servis od roku 2015 a díky jejich profesionálnímu přístupu jsou naši zákazníci více než spokojeni.

Petr Steinerjednatel, Bakker Holland CZ s.r.o.

Máte zájem o konkrétní nabídku?

Vyplňte prosím stručný formulář nebo kontaktujte přímo našeho specialistu:

Petra Skácelová

Manažer obchodních projektů
Mobil: +420 734 683 124
Pište: petra.skacelova@packway.cz