NAŠE ZNAČKY

Výprodej-slevy

Móda, potřeby pro domácnost
a bytový textil za výprodejové ceny.

  • Móda, potřeby pro domácnost a bytový textil za výprodejové ceny

  • Outlet francouzské a španělské módy z naší nabídky

  • Oblečení a doplňky pro ženy i muže

  • Domácí potřeby

  • Kvalitní produkty za nízké ceny

Co je VÝPRODEJ-SLEVY

Outletový obchod vyprodej-slevy.cz potěší všechny ženy i muže, kteří chtějí nakoupit oblečení za skvělé ceny, nebo potřebují levně vybavit svou domácnost, respektive milují velké výprodeje.

V našem e-shopu na vás čeká nejen doprodej posledních kusů zboží z předcházejících sezón, ale také výprodej mimosezónních produktů. Vybírat tak můžete z široké nabídky francouzské a španělské módy i domácích potřeb za velmi nízké (výprodejové) ceny. Pravidelně navíc aktualizujeme sekci MAXI SLEVY, kde najdete vybrané produkty ze všech kategorií opravdu jen za zlomek původní ceny. Oblékněte sebe i svůj domov do nového a ušetřete!

Nebudete-li z jakéhokoli důvodu s vybraným zbožím 100% spokojeni a vrátíte-li ho zpět do 30 dnů od jeho doručení, zboží vám vyměníme nebo vrátíme zpět peníze. Zboží nám doručte zpět s vyplněným reklamační listem. V případě, že ve lhůtě 14 dnů vracíte zpět všechno objednané zboží a požadujete vrácení peněz, uhradíme vám i náklady na poštovné a balné účtované ve vaší objednávce.

Petr Wagnerředitel společnosti PackWay s. r. o.