KARIÉRA V PACKWAY

Správce sítě/programátor

Společnost PackWay s. r. o. shání do svého týmu na oddělení IT kolegu/kolegyni na pozici SPRÁVCE SÍTĚ/PROGRAMÁTOR.

Oddělení: IT
Typ zaměstnání: plný úvazek
Nástup: ihned
Místo výkonu: Dělnická  390, Pardubice 533 01

Váš pracovní den

Náplň práce:

  • Správa serverů a síťových prvků
  • Správa sítě
  • Správa intranetu
  • EZS
  • PHP a HTML programování
  • Diagnostika a údržba počítačových systémů a sítí
  • Možnost dalšího rozvoje (nové technologie, analytické nástroje, automatizace, …)

Co očekáváme

Kolegyni/kolegu, který:

  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici, ochota samostatně se učit novým věcem;
  • znalost Microsoft serverů, pokročilá správa;
    zkušenost s prací na IT Helpdesku vítána;
  • otevřená komunikace a schopnost spolupráce s týmem;
  • sdílení hodnot naší organizace, zápal a chuť pro podporu kolegů v IT oblasti.

Co nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na HPP v Pardubicích
  • Práci v ryze české společnosti s dlouhou tradicí
  • Výplata vždy do 10. v měsíci
  • 1 směnný provoz
  • pracovní poměr na dobu určitou min. 1 rok
  • odpovídající platové podmínky

Benefitní systém

Příspěvky na životní pojištění a důchodové připojištění, volnočasové benefity, odměny při pracovních a životních výročích

Dovolená

4 týdny dovolené (po roce navýšení na 5 týdnů)

Stravování

Dotované nadstandartní závodní stravování ve vlastní jídelně

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět pomocího kontaktního formuláře níže. Asistentka si s v vámi sjedná termín pohovoru nebo zodpoví vaše případné dotazy.

Vaše kontaktní údaje budou použity VÝHRADNĚ pro kontakt za účelem výběru pro tuto pozici. Žádné spamy.